Něco na zub

Máte chuť si dát u nás něco malého na zub? Vyzkoušejte u nás bagety MaxiHam.


MaxiHam nabízí v našem sportbaru exkluzivní novinku, kterou jsou zapékané bagety (známé také jako "zapékanky"). Základem výrobku je čerstvě upečená pšeničná bageta, která je podélně rozříznuta, dochucena a obohacena o kvalitní čerstvé suroviny. Poté dochází k jejímu hlubokému zmrazení. Právě tento proces činí tento výrobek vyjímečným, neboť si dlouho uchová svou vynikající chuť a čerstvost bez přidaných konzervačních látek. Další nespornou výhodou je velmi rychlá a snadná příprava, kdy do 6-10 minut v horkovzdušné nebo plynové troubě, je připravena křupavá ke konzumaci.

Zapékanky nabízíme v pěti příchutích a ve dvou velikostech (100g a 200g) a to šunkovou, salámovou, žampionovou, boloňskou a s gyrosem.

Zapékanky to je  Kvalita Cena Chut' Čerstvost → Bez přidaných konzervačních látek Expirace (minimální trvanlivost 6 měsíců) 5 příchutí: šunková, salámová, žampiónová, boloňská a s gyrosem.

Bagety MaxiHam jsou český výrobek!


Zapékanka boloňská

Zapékanka šunková

Zapékanka žampionová

Zapékanka salámová

Zapékanka s gyrosem

seznam našich partnerů pro sportbar RIO - Zábřeh

Pepsi Benstar Radegast Tipsport Ostravar Philip Morris

Těšíme se na vaši návštěvu


Sportbary Ostrava (D&P Group s.r.o.) si vyhrazují právo na změnu cen a akcí v nápojovém lístku, ceny nejsou závazné jsou orientační.
Dejte sportbaru Marica Ostrava Zábřeh like na facebooku
Dejte sportbaru pivnice Kompas Ostrava Poruba like na facebooku
Dejte sportbaru RIO Ostrava Zábřeh like na facebooku
Dejte sportbaru RIO Ostrava Poruba like na facebooku
Dejte sportbaru Piczerie Rio II Ostrava Zábřeh like na facebooku