Něco na zub

Zapékané bagety Maxi Ham

Máte chuť si dát u nás něco malého na zub? Vyskoušejte u nás bagety Maxi Ham.


MaxiHam nabízí v našem sportbaru exkluzivní novinku, kterou jsou zapékané bagety (známé také jako "zapékanky"). Základem výrobku je čerstvě upečená pšeničná bageta, která je podélně rozříznuta, dochucena a obohacena o kvalitní čerstvé suroviny. Poté dochází k jejímu hlubokému zmrazení. Právě tento proces činí náš výrobek vyjímečným, neboť si dlouho uchová svou chata čerstvost bez přidaných konzervačních látek. Další nespornou výhodou je velmi rychlá a snadná příprava, kdy do 6-10 minut v horkovzdušné nebo plynové troubě, je připravena křupavá ke konzumaci.

Zapékanky nabízíme v pěti příchutí a ve dvou velikostech (100g a 200g) a to šunkovou, salámovou, žampiónovou, boloňskou a s gyrosem.

Zapékanky to je > Kvalita > Cena > Chut' > Čerstvost > Bez přidaných konzervačních látek > Expirace (minimální trvanlivost 6 měsíců) > 5 příchutí: šunková, salámová, žampiónová, boloňská a s gyrosem.

Bagety Maxi Ham jsou český výrobek :)


Zapékanka s boloňská

Zapékanka šunková

Zapékanka žampionová

Zapékanka salámová

Zapékanka s gyrosem


seznam našich partnerů pro sportbar Marica Ostrava

Pepsi Benstar Fortuna Ostravar Philip Morris

Sportbary Ostrava (D&P Group s.r.o.) si vyhrazují právo na změnu cen a akcí v nápojovém lístku, ceny nejsou závazné jsou orientační.
Dejte sportbaru Marica Ostrava Zábřeh like na facebooku
Dejte sportbaru pivnice Kompas Ostrava Poruba like na facebooku
Dejte sportbaru RIO Ostrava Zábřeh like na facebooku
Dejte sportbaru RIO Ostrava Poruba like na facebooku
Dejte sportbaru Piczerie Rio II Ostrava Zábřeh like na facebooku